Sin más introducción, les damos la opción para poder ver a algunos de sus artistas favoritos a través de la magia del internet

Viernes
5:30 p.m. – Jake Bugg @ Channel 2
5:30 p.m. – Stars @ Channel 1
5:30 p.m. – Tokyo Ska Paradise Orchestra @ Channel 3
6:20 p.m. – Johnny Marr @ Channel 2
6:30 p.m. – Beardyman @ Channel 3
6:35 p.m. – Divine Fits @ Channel 1
7:20 p.m. – Alt-J @ Channel 2
7:20 p.m. – Metric @ Channel 1
7:20 p.m. – Polica @ Channel 3
8:10 p.m. – Lee Scratch Perry @ Channel 2
8:10 p.m. – Passion Pit @ Channel 1
8:25 p.m. – Palma Violets @ Channel 3
8:35 p.m. – Violent Femmes @ Channel 3
9:00 p.m. – Japandroids @ Channel 2
9:00 p.m. – Local Natives @ Channel 1
9:25 p.m. – Jello Biafra @ Channel 3
10:50 p.m. – Sparks @ Channel 2
10:50 p.m. – Of Monsters And Men @ Channel 1
10:20 p.m. – Benny Benassi @ Channel 3
10:40 p.m. – Beach House @ Channel 1
11:30 p.m. – Yeah Yeah Yeahs @ Channel
11:45 p.m. – Purity Ring @ Channel 3
12:10 a.m. – Grinderman @ Channel 2
12:35 a.m. – Infected Mushroom @ Channel 3
1:15 a.m. – Jurassic 5 @ Channel 2
1:25 a.m. – Foals @ Channel 3
1:40 a.m. – The Stone Roses (Highlights) @ Channel 1
2:10 a.m. – Tegan and Sara @ Channel 2
2:10 a.m. – How To Destroy Angels @ Channel 1
2:15 a.m. – Earl Sweatshirt @ Channel 3

Sábado
5:30 p.m. – MONA @ Channel 2
5:30 p.m. – Baauer @ Channel 3
5:35 p.m. – Dropkick Murphys @ Channel 1
6:15 p.m. – Shouting Matches @ Channel 2

6:25 p.m. – Ben Howard @ Channel 1
6:45 p.m. – The Selecter @ Channel 3
7:10 p.m. – Bat For Lashes @ Channel 2
7:15 p.m. – Café Tacvba @ Channel 1
8:05 p.m. – Puscifer @ Channel 1
8:10 p.m. – Allen Stone @ Channel 2
8:55 p.m. – Portugal. The Man @ Channel 1
9:00 p.m. – Major Lazer @ Channel 2
9:45 p.m. – Grizzly Bear @ Channel 1
10:00 p.m. – Yeasayer @ Channel 2
10:35 p.m. – Hot Chip @ Channel 1
11:00 p.m. – Spiritualized @ Channel 2
11:30 p.m. – The Postal Service @ Channel
11:55 p.m. – Moby @ Channel 3
12:00 a.m. – Descendents @ Channel 2
12:30 a.m. – The xx @ Channel 1
12:45 a.m. – Janelle Monáe @ Channel 3
12:55 a.m. – Two Door Cinema Club @ Channel 2
1:35 a.m. – Phoenix @ Channel 1
1:35 a.m. – Knife Party @ Channel 3
1:45 a.m. – New Order @ Channel 2

Domingo
5:30 p.m. – Smith Westerns @ Channel 2
5:30 p.m. – The Gaslight Anthem @ Channel 1
5:30 p.m. – DIIV @ Channel 3
6:20 p.m. – Cloud Nothings @ Channel 3
6:30 p.m. – Jessie Ware @ Channel 2
6:30 p.m. – The Airborne Toxic Event @ Channel 1
7:15 p.m. – The Lumineers @ Channel 1
7:30 p.m. – Tanlines @ Channel 2
8:05 p.m. – Social Distortion @ Channel 1
8:10 p.m. – James Blake @ Channel 2
8:20 p.m. – Paul Oakenfold @ Channel 3
9:00 p.m. – Tame Impala @ Channel 1
9:40 p.m. – Father John Misty @ Channel 2
9:40 p.m. – Simian Mobile Disco @ Channel 3
10:00 p.m. – Vampire Weekend @ Channel 1
10:30 p.m. – Franz Ferdinand @ Channel 2
10:50 p.m. – Pretty Lights (Highlights) @ Channel 1
10:50 p.m. – OMD @ Channel 3
11:20 p.m. – Nick Cave & The Bad Seeds @ Channel 2
11:20 p.m. – Wu-Tang Clan @ Channel
11:45 p.m. – The Faint @ Channel 3
12:10 a.m. – Dinosaur Jr. @ Channel 2
12:20 a.m. – Red Hot Chili Peppers @ Channel 1
12:40 a.m. – Eric Prydz @ Channel 3
1:00 a.m. – Dead Can Dance @ Channel 2

zp8497586rq